Категорія: <span>Без категорії</span>

Формат Marc21

Корисні посилання на опис і методику використання marc21 Опис формату Marc21 для бібліографії на сайті Бібліотеки Конгресу США MARC 21 формат для бібліографічних даних : методичні рекомендації (скорочений варіант)

Перелік робочих адресів z39.50-серверів

Державний біотехнологічний університетhost.libteh.in.ua:7001/EK;CODE_PAGE_UTF8;RUSMARC – Книгиhost.libteh.in.ua:7001/SKSN;CODE_PAGE_UTF8;RUSMARC – Періодичні видання Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка195.234.220.253/IBIS;CODE_PAGE_UTF8;RUSMARC – Книги Національна наукова медична бібліотека України78.27.236.128/DB1;CODE_PAGE_UTF8;RUSMARC – Книги78.27.236.128/DB2;CODE_PAGE_UTF8;RUSMARC – Періодичні видання Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодіяwww.old.libr.dp.ua/BOOKN;CODE_PAGE_UTF8;RUSMARC – Книгиwww.old.libr.dp.ua/ALLP;CODE_PAGE_UTF8;RUSMARC – Періодичні видання Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»195.178.155.253:210/BOOK;CODE_PAGE_UTF8;RUSMARC …

Корисні посилання

Зібрання посилань на різні матеріали, які демонструють роботу із системою Коха Відео презентація “АБИС Коха: Обзор функций системы” Ця презентація досить стара і показую інтерфейс і можливості системи, які були у 2016 році, проте вона досить системна і детальна Відео презентація “Бібліотечна система Koha, онлайнова презентація 14.04.2021.” Відео презентація “Сергій …

Електронні ресурси бібліотек

У цьому пості буду збирати посилання на ресурси бібліотек на різних платформах. На базі ВебІрбіс: Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека

Запис вебінару «ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗВЕДЕНОГО КАТАЛОГУ ПОЛЬЩІ ТА СПІВПРАЦЯ З НИМ БІБЛІОТЕК УКРАЇНИ»

30 січня 2024 року відбувся вебінар з Варшавським університетом (пол. Uniwersytet Warszawski) та Центром NUKAT. Вебінар був присвячений темі створення та розвитку Національного зведеного каталогу.

Технологія запозичення аналітичних записів з сайту періодичного видання для САБ ІРБІС64

Далі наводиться інструкція, яка допоможе виконати імпорт записів статей з сайту в САБ ІРБІС64. Покрокова ілюстрована інструкція:

АБІС Unilib

Розробник: Науково-дослідний інформаційно-комп’ютерний центр Національного університету внутрішніх справ (м. Харків) Сайт розробника: http://unilib.com.ua/web/uk/index Рік початку розробки: 1999 Дата останнього оновлення: 2021 Характеристика та призначення системи: UniLib є комплексом програмних рішень для підтримки та автоматизації стандартних бібліотечних процесів українських бібліотек. UniLib це клієнт-серверна система, заснована на безкоштовній серверній кросплатформеній СУБД Firebird …

УФД/”Бібліотека”

Розробник: ТОВ «Український фондовий дім» Сайт розробника: https://www.ush.com.ua Сторінка у Wikipedia: https://uk.wikipedia.org/wiki/УФД/Бібліотека Ліцензія: BSD License Рік початку розробки: 1998 Дата останнього оновлення: 20.12.2020 Характеристика та призначення системи: УФД/Бібліотека — автоматизована бібліотечна інформаційна система (АБІС) розроблена і підтримується ТОВ «Український фондовий дім» (Київ) з 1998 року. Система призначена для комплексної автоматизації …

Бібліотечні системи і їх можливості

Починаємо роботу над зібранням та систематизацією інформації про бібліотечні системи. Статті про системи будуть постійно оновлюватися. Буду намагатися по кожній системі робити аналіз за максимально однаковою схемою. Попередній план інформації про кожну систему: Перелік важливих характеристик Варіанти ОС для сервера Варіанти ОС для робочих місць бібліотекарів Варіанти ОС для робочих …